Gizlilik İlkeleri

Gizlilik İlkeleri ve Kullanım Şartları Baha Ambalaj web sitesini ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. www.bahaambalaj.com.tr üye ve müşterilerinin e-posta adreslerini ve diğer kişisel bilgileri hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamaz, satmaz, paylaşmaz ve kötüye kullanmaz www.bahaambalaj.com.tr  üye ve müşterilerinin e-posta adresleri www.bahaambalaj.com.tr  'ile ilgili tanitim, haber bülteni, Satış ve kampanya haberleri göndermek için kullanılmaktadır. Eğer bizden bu tip e-postalar da almak istemezseniz www.bahaambalaj.com.tr  adresine e-mail atarak müşteri hizmetleri sorumlularımıza haber verebilirsiniz.


www.bahaambalaj.com.tr , e-posta adreslerini ve diğer kişisel bilgileri haricindeki genel site kullanımı ilgili bilgileri, www.bahaambalaj.com.tr  kendi sunduğu hizmetleri ziyaretçi hareketlerini izleyerek daha verimli ve etkin kılmak, müşterilerine daha özel ve daha etkin hizmet verebilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve iş ortakları ile paylaşmak isteyebilir. www.bahaambalaj.com.tr  web sitesi üzerindeki tüm doküman, resim ve bilgiler izin alınmadan kopyalanamaz ve yayınlamaz. Ayrıca Anılan üretici firma adları, parça numaraları, sembol ve diğer tanımlayıcı ifadeler yanlızca referans amacıyla kullanılmıştır. Bu ve diğer ifadeler anılan parçaların, üreticiler ve markaların orjinal ekipmanları olduğu anlamına gelmez. www.bahaambalaj.com.tr  üzerinde referans amaçlı bulunan bağlantılardan dolayı sorumluluk almamaktadır. Bu bağlantılar yalnızca referans amaçlıdır. Karşı taraftan kaynaklı oluşabilecek problemlerden
 Baha Ambalaj  sorumluluk kabul etmez.

Baha Ambalaj güvenliğiniz için verilen siparişlerin ödeme, fatura, teslimat adresi bilgilerinin kontrolünü gerçekleştiren bir birim bulunmaktadır. Bu nedenle Baha Ambalaj ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal bilgilerin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-mailin veya Fax’ın müşteriye yollanması gerekmektedir. Baha Ambalaj  Web Yayın Kurulu gerek gördüğü takdirde Gizlilik İlkelerinde değişiklikler yapabilir. Yapılan değişiklikler www.bahaambalaj.com.tr  anasayfası üzerinde ilan edilir. Gizlilik İlkesi bir sözleşme değildir.